• Kozmetické prístroje na prenájom!
 • Stále pribúdajú nové prístroje
prenájom kozmetických prístrojov
Vitajte na našom webovom sídle!

Radi by sme vám predstavili inovatívnu príležitosť, ktorú ponúka spoločnosť Laurini. Ponúkame Vám spôsob, ako obohatiť svoje kozmetické služby a zároveň zvýšiť príjmy vášho salónu, máme pre vás riešenie. Ponúkame vám možnosť prenájmu špičkových kozmetických prístrojov, ktoré môžu transformovať váš salón na novú úroveň krásy a wellness.

Naša vízia je podporiť váš podnik a pomôcť vám dosiahnuť nové úspechy v kozmetickom priemysle. Prenájom kozmetických prístrojov je skvelým spôsobom, ako rozšíriť svoje služby, prilákať nových klientov a zároveň zvýšiť svoj zisk.

Spolu môžeme zmeniť váš salón na miesto, kde sa krása a pohoda stretávajú. Nezmeškajte šancu rozšíriť svoje služby a zvýšiť svoj zisk. Vyberte si z našej ponuky a kontaktujte nás pre viac informácií.
Prenájom ** Kozmetických ** Prístrojov ** Laurini **
 • Kozmetické prístroje na prenájom!
 • Stále pribúdajú nové prístroje
Prístrojová
LYMFODRENÁŽ 3V1
Čo je Prístrojová Lymfodrenáž s EMS a Infračerveným ohrevom?
Je to moderný prístroj, ktorý kombinuje účinnú lymfodrenáž, elektrické svalové stimulácie (EMS) a infračervený ohrev. Táto kombinácia ponúka viac než len tradičnú lymfodrenáž - stimuluje obeh lymfy, podporuje regeneráciu tkanív a zlepšuje pevnosť pokožky.
Lymfodrenáž: Tento prístroj pomáha stimulovať lymfatický systém, čo podporuje odstránenie toxínov a prebytočnej tekutiny z tela.
EMS (elektromyostimulácia): EMS je technika, ktorá stimuluje svaly elektrickými impulzmi. Pomáha pri liečbe tela, redukcii buniek a zlepšuje svalovú tonizáciu. Vaši klienti cítia pohodlne, akoby cvičili, aj keď ležia.
Infračervený ohrev: Táto neinvazívna technológia zvyšuje prekrvenie tkanív a stimuluje ich regeneráciu. Zlepší sa elasticita pokožky.
・PRÍSTROJOVÁ ・ LYMFODRENÁŽ ・ EMS ・ thermotherapY・ LAURINI・
 • Kozmetické prístroje na prenájom!
 • Stále pribúdajú nové prístroje
THERMAGE * FLX * THERMAGE* FLX* THERMAGE・ LAURINI・
FLX
THERMAGE
Rádiofrekvenčná technológia sa používa na zahrievanie hlbokých vrstiev pokožky bohatých na kolagén, zatiaľ čo špička vibruje a ochladzuje povrch pre pohodlný zážitok. Aplikované teplo oddeľuje molekuly vody od vláknitého kolagénu, čo spôsobuje okamžitú kontrakciu, čo má za následok napnutie pokožky. Výsledky sa počas týždňov po liečbe naďalej zlepšujú. Odporúča sa len jedno ošetrenie a následne každoročné udržiavacie ošetrenie.
Čo všetko lieči?
- Laxná pokožka na spodnej časti tváre, strednej časti tváre a krku
- Vrásky a linky okolo úst, očí a na čele
- Zlepšuje krepatú pokožku na bruchu a nohách
- Zlepšuje vzhľad celulitídy

Energia tiež zahrieva vaše tkanivá, aby stimulovala rast nového kolagénu, ktorý je životne dôležitým proteínom vo vašich dermálnych vrstvách. Kolagén je zložka vašej pokožky, vďaka ktorej je silná, hladká a pružná. S pribúdajúcim vekom strácate v pokožke určité množstvo kolagénu, čo je hlavný dôvod, prečo sa vaša pokožka v priebehu rokov stáva tenšou a slabšou.
 • Kozmetické prístroje na prenájom!
 • Stále pribúdajú nové prístroje
Na prenájom
Laserový karbónový peeling

Laserový karbónový peeling vhodný pre problematickú pleť, stiahnutie rozšírených pórov, pre zlepšenie stavu pokožky, celkové omladenie.

Karbónový peeling je laserové ošetrenie pokožky, ktoré využíva karbónový gél ako fotoakcelerátor k dosiahnutiu mnohonásobnému efektu na pokožke. Hydrogénuhličitanovéióny obsiahnuté v gélovej maske sa pôsobením žiarenia menia na voľný oxid uhličitý, ktorého častice čistia pokožku do hĺbky. Ošetrenie pleti je úplne bezbolestné, opakované ošetrenie vedie k dlhodobému účinku. Možné kombinovať s inými ošetreniami.

 • odstránenie odumretých buniek z kožného povrchu,
 • hĺbkové čistenie pórov od kožného mazu (lat. sébum),
 • stiahnutie rozšírených pórov,
 • rozjasnenie pokožky,
 • redukucia hyperpigmentácie,
 • omladenie, spevnenie pokožky,
 • redukcia vrások,
 • stimulácia kolagénu,
 • redukcia akné,
 • pôsobí antibakteriálne.

Na očistenú pleť sa rovnomerne nanesie luxusná prírodná karbónová maska a nechá sa pôsobiť pár minút. Prírodný uhlík rýchlo absorbuje prebytočný kožný maz, odumreté bunky, hĺbkovo vyčistí póry a naviaže na seba toxíny. Potom sa pleť ošetruje laserom. Laserové svetlo je priťahované k uhlíkovým časticiam. Keď laser prechádza cez oblasť, zničí uhlík a ním aj všetky nečistoty, ktoré na seba naviazal. Súčasne vytvára aj tepelnú energiu, ktorá stimuluje kolagén. Vďaka hĺbkovému pôsobeniu dochádza po ošetrení k výraznej stimulácii regeneračných a hojivých procesov. Pleť sa stáva viditeľne jasnejšia  a jednotnejšia.