Miracle Oil

Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Rada Miracle Oil, kombinuje najnovšie poznatky v oblasti kozmetiky s vysoko účinnými prírodnými zložkami. Miracle Oil je vytvorený z unikátnych zmesí hadieho jedu, kyseliny hyalurónovej, kaviáru, šípkového oleja a rastlinných extraktov, ktoré poskytujú komplexný účinok proti starnutiu pokožky.

Hadí jed patrí medzi najlepšie zložky v boji proti vráskam a zároveň zvyšuje elasticitu pokožky. Kyselina hyalurónová hydratuje pokožku a spomaľuje tvorbu vrások. Kaviár obsahuje vysoké množstvo proteínov, minerálov a vitamínov, ktoré napomáhajú obnove pokožky a poskytujú ochranu pred voľnými radikálmi. Šípkový olej má vysoký obsah C, ktorý je dôležitý pre podporu a tým pomáha udržiavať pevnosť a elastickú pokožku. Rastlinné extrakty zlepšujú textúru pokožky a redukujú jemné linky a vrásky.

Miracle Oil je vhodný pre každodenné použitie a jeho pravidelné používanie poskytuje výsledky, ako je redukcia vrások a jemných línií, zlepšenie elasticity pokožky, hydratácia a zvýšenie jasu pleti. Zároveň pomáha chrániť pokožku pred starnutím a vnútornými a vonkajšími faktormi, ktoré môžu poškodzovať pokožku a zhoršovať jej stav.

sk_SKSlovak