Profesionálny dermo peeling

Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

V kategórii Dermo Peeling od Anesi Lab nájdete špičkové produkty určené výhradne pre použitie v profesionálnych salónoch. Anesi Lab ponúka tri úrovne peelingov, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali riešenie pre rôzne typy pleti a problémy:

Dermo Peel Expert Strength 1: Tento peeling je určený pre všetky typy pleti. Jemne exfoliuje a obnovuje povrch pleti, čím zlepšuje jej štruktúru a vzhľad.
Dermo Peel Corrector Strength 2: Špeciálne vyvinutý pre pleť náchylnú na akné. Kombinácia peroxidu vodíka a mikroskopických kryštálov odstraňuje nečistoty a obnovuje pleť, zatiaľ čo kyselina salicylová zabraňuje vzniku nedokonalostí a podporuje rýchlu regeneráciu pokožky​.
Dermo Peel Renewal Strength 3: Ideálny pre zrelú pleť, poškodenú slnkom, s vráskami a hyperpigmentáciou. Tento peeling s obsahom morského planktónu a AHA/BHA kyselín oživuje pleť a stimuluje obnovu buniek, čím zjemňuje vrásky a pomáha korigovať pigmentové škvrny.

Produkty Anesi Lab Dermo Peeling poskytujú hĺbkovú exfoliáciu, zlepšujú mikrocirkuláciu pleti, urýchľujú metabolizmus pokožky a zvyšujú jej hustotu a tón.