No products in the cart.

No products in the cart.

Top
d
laurini blog

laurini

Naše vlasy si vyžadujú starostlivú starostlivosť v každom ročnom období, preto bude užitočné naučiť sa základné pravidlá a základy. Starostlivosť si vyžaduje určitú postupnosť a správne používanie v každej fáze.

„Investujte do svojich vlasov. Je to koruna, ktorú nikdy nezložíte.“

Šampónovanie je samozrejme povinná procedúra, ktorá je základom starostlivosti a záruky zdravých vlasov a pokožky hlavy. Hlavnou úlohou tejto fázy je vyčistiť šupiny vlasovej línie od nečistôt a mastnoty.

Neexistuje jednotná norma pre každého, ako často si umývať vlasy. Všetko závisí od vlastností vášho tela. Ak sa to vyžaduje každý deň, nemali by ste sa toho báť. Hlavná vec je vybrať šampón na časté používanie od Postquam Professional.

 

Používanie masiek a kondicionérov je ďalším krokom v šetrnej starostlivosti o vlasy. Vytvoria ochrannú vrstvu, ktorá bude odrážať vonkajšie deštruktívne faktory, ktorým sme v mestskom prostredí vystavení a dodajú vlasom potrebné živiny podľa druhu masky alebo kondicionéru.

Keď máme zavedenú pravidelnú starostlivosť v podobe umývania a ochrany, prichádza čas na komplexnú starostlivosť o vlasy, ktorá je založená na používaní vlasových sér. Sérum vaše vlasy vyživuje, obnovuje a dodáva im lesk, jemnosť a po pravidelnom používaní sú silnejšie a zdravšie.

Comments

  • 9 septembra, 2019

    Claudia Kennen

    Posse mundi dolorem pro in. Mea iudico suavitate scriptorem at, has vidit voluptaria ut, quaeque dolores te nec.

    reply

Post a Comment

Špeciálny eshop skrášľujúcich produktov vrátane rôznych vysoko pokročilých manikérskych, kaderníckych kozmetických potrieb, zariadení a nástrojov na dosiahnutie dokonalého vzhľadu .
You don't have permission to register

Reset Password