No products in the cart.

No products in the cart.

Top

Obchod

ACTION SMART BODY SHAPER – Ultrazvuk, fototerapia a galvanoterapia

99.90

Prenosný systém vysokej inovácie proti celulitíde, starnutiu a nedokonalostiam pokožky. Ultrazvuk, fototerapia a galvanoterapia.

Dostupné na objednávku

- +

Popis

Prenosný systém vysokej inovácie proti celulitíde, starnutiu a nedokonalostiam pokožky. Ultrazvuk, fototerapia a galvanoterapia.

– 12 000 ot./min

– LCD displej s indikátorom funkcie.

Ultrazvuk: ultrazvuk pri frekvencii 3 MHz má schopnosť generovať zmeny v našej pokožke pomocou tepelných, mechanických a kavitačných účinkov. Uľahčujú penetráciu krémov do pokožky.

Fototerapia: stimuluje bunkové reakcie, ktoré sú veľkým prínosom pri liečbe starnutia, akné a nadmernej pigmentácie.

Galvanoterapia: pozitívne galvanické prúdy (+) zabezpečujú hĺbkové čistenie pórov a negatívne (-) zaisťujú výživu a systematické omladenie buniek a zároveň uľahčujú adsorpciu aktívnych látok v bunkových membránach.

 

Tento kozmetický prístroj bol navrhnutý a vyvinutý lekármi a inžiniermi. Toto luxusné zariadenie predstavuje absolútnu technologickú inováciu s revolučným dizajnom určeným na efektívny boj proti dvom z estetických problémov, ktoré sa nás najviac týkajú: celulitíde a starnutiu.

Ďalšie informácie

Rozmery 26.6 × 7.5 × 18.3 cm

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “ACTION SMART BODY SHAPER – Ultrazvuk, fototerapia a galvanoterapia”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Špeciálny eshop skrášľujúcich produktov vrátane rôznych vysoko pokročilých manikérskych, kaderníckych kozmetických potrieb, zariadení a nástrojov na dosiahnutie dokonalého vzhľadu .
You don't have permission to register

Reset Password