No products in the cart.

Top
d

O nás

Laurini

Creating the Best
Len za pár rokov sa Laurini stal obľúbeným kozmetickým online obchodom na Slovensku a Česku s veľkou časťou klientov, ktorí sa na nás spoliehajú pri svojich najobľúbenejších značkách a produktoch.
Svet Laurini ponúka široký výber kozmetiky, starostlivosti o pleť, nechty, vlasovej kozmetiky a telovej kozmetiky značky Postquam Professional a Milano Professional.
Nechýba nám ani široký sortiment vysoko kvalitných kaderníckych, manikérskych a kozmetických produktov. Kozmetika, nábytok, elektronika, prístroje, všetko, čo profesionál vyžaduje.
Svet Laurini sa vyznačuje tým, že ponúka profesionálom kvalitné produkty za najlepšiu cenu, predávané priamo z továrne, bez sprostredkovateľov, čo nám umožňuje konkurovať najlepším cenám a maximálne sa starať o kvalitu výrobkov.
Všetky naše produkty sú starostlivo navrhnuté s použitím najúčinnejších a najinovatívnejších účinných látok. Robí to naše oddelenie výskumu a vývoja, ktoré skúma hlavné estetické problémy a formuluje špecifické produkty na ich liečbu.

Learn Why millions of users love

0
Produktov
0
Značiek
0
Zamestnancov
0 +
Krajín
Our Clients Words

Exclusive

Svet Laurini

"Ľudia často hovoria, že krása je v očiach toho, kto sa pozerá, a ja hovorím, že to najoslobodzujúcejšie na kráse je uvedomiť si, že vy ste ten, kto sa pozerá."

Svet Laurini

"Keď sú tvoje nechty súčasťou tvojho outfitu, stanú sa viac ako nechty. Stávajú sa doplnkom."

Svet Laurini

"Nechty nie sú o tom, aby si ich niekto všimol, ale o tom, aby si ich zapamätali."

Svet Laurini

"Krásne vlasy prichádzajú s krásnou starostlivosťou."

Svet Laurini

"Investujte do svojich vlasov, je to koruna, ktorú nikdy nezložíte."

Svet Laurini

„Najkrajší make-up ženy je vášeň. Ale kozmetika sa kupuje ľahšie.“

Svet Laurini

"Existuje nekonečné množstvo spôsobov, ako zvýrazniť krásu. Nikdy neviete, kedy nájdete svoj dokonalý rúž - pokiaľ nebudete neustále experimentovať."

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.
Svet Laurini
You don't have permission to register

Reset Password