LAURINI
produkty
LAURINI
PLEŤ
LAURINI
ELEKTRONIKA
na prenájom
kozmetické prístroje
Radi by sme vám predstavili inovatívnu príležitosť, ktorú ponúka spoločnosť Laurini. Ponúkame Vám spôsob, ako obohatiť svoje kozmetické služby a zároveň zvýšiť príjmy vášho salónu, máme pre vás riešenie. Ponúkame vám možnosť prenájmu špičkových kozmetických prístrojov, ktoré môžu transformovať váš salón na novú úroveň krásy a wellness.

Naša vízia je podporiť váš podnik a pomôcť vám dosiahnuť nové úspechy v kozmetickom priemysle. Prenájom kozmetických prístrojov je skvelým spôsobom, ako rozšíriť svoje služby, prilákať nových klientov a zároveň zvýšiť svoj zisk.

Spolu môžeme zmeniť váš salón na miesto, kde sa krása a pohoda stretávajú. Nezmeškajte šancu rozšíriť svoje služby a zvýšiť svoj zisk. Vyberte si z našej ponuky a kontaktujte nás pre viac informácií.
  • Minimálna doba prenájmu na 3 mesiace
    Čo zabezpečuje dostatočný čas pre viditeľnosť výsledkov a optimálne využitie prístroja.
  • Nonstop podpora
    Sme tu pre Vás v prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností
  • Cenovo výhodné
    Prenájom od 100€ mesačne
GH HAIR
GK HAIR
Uvádzame novú značku na SLovenský trh!

Juvexin je vo všetkých produktoch GK Hair a nielenže navracia vlasom mladistvý stav, ale ich aj chráni pred budúcim poškodením.

Juvexin, ktorý obsahuje nehydrolyzovaný, intaktný keratín, pozostáva z veľkých aj malých molekúl. Menšie molekuly Juvexinu prenikajú do kortexu, zlepšujú a obnovujú vlasy zvnútra, zatiaľ čo väčšie molekuly sa ovíjajú okolo vrstvy kutikuly vlasu a vytvárajú ochranný štít proti voľným radikálom, ako sú UV lúče a znečistenie.
Sila Vegánskych Ingrediencií
GK HAIR
Layout_2-02
Kokos
Layout_2-03
Acai Berry
Layout_2-05
Goji Berry
Layout_2-06
Citrus Extracts
Layout_2-04
Aloe Vera
Profesionálna vizáž po celom Slovensku

 S mojou vášňou pre make-up a skúsenosťami v oblasti vizáže vám poskytujem vynikajúce služby po celom Slovensku.

Ste na správnom mieste, ak chcete najlepšie vizážistické služby, ktoré vám pomôžu vytvoriť dokonalý vzhľad pre každú príležitosť. Som vaša profesionálna vizážistka, ktorá je pripravená vykúzliť vám štýlový a dômyselný make-up, ktorý vás poteší. S mojou kreativitou a vašou krásou môžeme dosiahnuť skvelé výsledky.

☀️Denný make-up

👰 Svadobný make-up

📸 Make-up na fotenie

👠 Make-up na módne prehliadky

🤝 Make-up na Meeting

Moja práca je prispôsobená vašim jedinečným kontúram a osobným preferenciám, aby ste sa cítili skvelo vo svojej koži.

Naša spolupráca začína konzultáciou, kde spolu preskúmame vaše očakávania a želania. Svoje služby vykonávam s ohľadom na vašu pohodu a spokojnosť, pričom používam iba najkvalitnejšie produkty.

novinky
blog
sk_SKSlovak